מחזון למעשה, או אם תרצו, איך הכול התחיל

"אשל מוטורס" החברה שמייבאת באופן רשמי את מגוון האופנועים הייעודיים מבית SWM איטליה, ומבית HYOSUNG דרום קוריאה, הוקמה בשנת 2010 על ידי שני אחים בעלי תשוקה ואהבה לתחום האופנועים ולחוויית הרכיבה.
קודם לכן עבדו שניהם בחברות המובילות בתחום, בתפקידים שונים ומגוונים שהקנו להם ניסיון עצום והבנה מעמיקה בתחום הטכני והלוגיסטי. בה בעת חלמו על חברה משלהם שתייבא מותגים איכותיים מעולם האופנועים, העונים על צורכי השוק המקומי, למגוון רחב של שימושים ייעודיים מחד, ומאידך בעלי תג מחיר סביר המאפשר לפלחים רבים באוכלוסייה לרכוש ולהתחדש באופנוע או קטנוע ייעודי ואמין וזאת מבלי להתפשר על איכות, נוחות ושירות מקצועי מא'-ת'.
"אשל מוטורס" מעמידה את חוויית הלקוח במרכז ומספקת לו מעטפת כוללת משלב החיפוש והתאמה מלאה של הכלי לצרכים, טרייד-אין לאופנוע/קטנוע משומש, מסלולי מימון וביטוח אטרקטיביים, אחריות מקיפה למשך שנתיים, ציוד היקפי, חבילת טיפולים מורחבת מתום תקופת האחריות, מועדון לקוחות פעיל בכל הקטגוריות לטיולים ומפגשים חווייתיים ועוד שלל פעילויות והטבות השמורות ללקוחות החברה ובני משפחותיהם.

אשל מוטורס – מומחים להחזרת אהבות ישנות.

ומאמינה שאין דבר טוב שלא ניתן להפכו לטוב יותר. לכן גם כשמדובר בפרט קטן, אנו מקפידים לטפל בו במהירות וביעילות.

ניסיון עושה את ההבדל

מעל 25 שנות ניסיון

רשת מוסכי השירות של "אשל מוטורס" מצויים בפריסה ארצית וערוכים לטפל ולשמר את כל דגמי האופנועים והקטנועים מבית SWM ומבית HYOSUNG המשווקים בארץ, ברמת "כושר שיא" כך שתמיד יפיקו את מלוא העוצמה וההנאה, כמצופה מהם גם לאחר שגמעו קילומטרים רבים.
כישורי רכיבה
SURVIVAL skill
ביצועים

בואו תרכבו איתנו!

תהפכו לחלק מהמשפחה

יש לכם שאלה ?
אל תחכו בואו נדבר!

אשל מוטורס אולם תצוגה מרכז

אשל מוטורס
אולם תצוגה מרכז
קיבוץ גלויות 75 תא
03-5054191
שעות פעילות:
א'-ה' – 08:00-17:00
ו' – 08:00-12:00

אשל מוטורס מרכז לוגיסטי

העבודה 1, אשדוד03-5054191
שעות פעילות:
א'-ה' – 08:00-17:00
ו' – 08:00-12:00

© כל הזכויות שמורות לאשל מוטרוס  2019  

רשתות חברתיות

X
Add to cart

יש לכם שאלה ? אל תחכו בואו נדבר!

SWM & HYOSUNG